تمسخر علی دایی توسط لیدر باشگاه پرسپولیس

لیدر باشگاه پیامک هایی را ارسال کرده و به نوعی دایی را به مسخره گرفت…

 

آتی نیوز: برنامه نود که به اختلاف دایی و کاشانی پرداخته بود هنوز در جامعه فوتبال مورد توجه است و حرف هایی که در این برنامه زنده تلویزیونی زده شد همچنان در محافل مختلف نقل می شود.

از یک سو برخی از کارشناسان از اینکه رسانه ملی تا پاسی از نیمه شب به اختلاف سرمربی و مدیر یک باشگاه می پردازند انتقاد می کنند و از سویی دیگر اهالی فوتبال همچنان این بحث ها را برای روشن شدن اذهان عمومی مفید می دانند.

در بخشی از صحبت های مطرح شده در این برنامه، علی دایی گفت که به یکی از لیدرها یک دکه مطبوعاتی داده شده است و این لیدر از طریق باشگاه توانسته به چنین دارایی برسد!

بعد از این جملات، لیدر باشگاه پیامک هایی را برای خبرنگاران ارسال کرده و به نوعی دایی را به مسخره گرفت. وی در این پیامک نوشت: « انواع تنقلات، چیپس، پفک و پوستر فوتبالیست ها، مجله، آدامس، قهوه تلخ و… با تخفیف ۷۰ درصدی ویژه پرسپولیسی ها در دکه سرخ! برای استفاده از تخفیف کافی است محل دکه را پیدا کنید و آن را به خود من هم بگویید!»

به هر حال به نظر می رسد علی دایی که خود را اسطوره فوتبال ایران می داند نباید چنین حرف هایی را بزند و با آن همه دارایی از اینکه یک فرد دارای دکه مطبوعاتی شده انتقاد کند. هر چند به ادعای دایی این دکه از سوی باشگاه به یک لیدر داده شده باشد.

به نظر می رسد علی دایی که سرمربی و کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران هم بوده نباید با یک لیدر اینگونه وارد مشاجره شود.

/ 0 نظر / 36 بازدید